Co nesmí chybět na svatbě?

Co nesmí chybět na svatbě?

Svatba je velmi významný den, který si přeje každá nevěsta dokonalý a bez sebemenší chybičky. Plánujete tedy i vy v tomto roce tento velký den? Poradíme vám, na co byste si měli dát pozor a co na vaší svatbě nesmí chybět!

svatební květiny

První věcí, kterou musíte zkrátka mít, je svatební oznámení http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/. Svatební oznámení se roznáší obvykle čtvrt roku až měsíc před svatbou. To jak dlouho předem se budou pozvány rozvážet je především na novomanželech. Jakmile budete vaše oznámení tvořit, dejte si pozor na to, aby ladilo s celou svatbou a její výzdobou. Na výběr máte z nejrůznějších gramáží papírů i vzorů. Za jednu pozvánku pak obvykle zaplatíte od několika Korun až po několik desítek Korun. Prostě svatební oznámení nesmí chytě. Pokud byste jej vynechali, mnoho hostů by bylo zmatených a ani by nemuselo vědět, kdy a kde se svatba koná.

ženich a nevěsta

Kromě svatební pozvánky na vaší svatbě nesmí chybět ani květinová výzdoba. Ta by neměla chybět ani na sváteční tabuli, ani na svatební bráně. Květiny udělají celý prostor o mnoho útulnější a romantičtější. Na svatební tabuli jsou pak květiny většinou umístěny ve vázách, nebo jako pletený had z květin.

Kromě květin na slavobráně nesmí chybět ani organza, závěs nebo jiný kus látky. Ten společně s květinami dodá celému obřadu na honosnosti. Nicméně to platí jen v případě, že máte civilní obřad. Pokud jste se rozhodli spojit vaše životy v kostele, tato starost vám odpadá. Nicméně v tomto případě zase musíte myslet na květinovou výzdobu ve vázách.

Kromě již zmíněného, by na svatbě neměli chybět ani nějaké hry. Zvolíte stírací losy, tombolu, fotografický koutek, karaoke nebo nějaký jiný druh zábavy? Na výběr máte z mnoha možností – a věřte, že zabavit hosty během tak dlouhého dne je zkrátka potřeba. Zkrátka vynalézavosti se meze nekladou.