Je vhodné nosit tričko s vlastním potiskem?

Je vhodné nosit tričko s vlastním potiskem?

Mnoho žen i mužů využívá oblečení k tomu, aby do světa vysílali zprávu o sobě. Děláme to jak vědomě, tak i nevědomky, například výběrem šatů určité barvy. Ovšem výběr je omezený. Co dělat, když nenalezneme takový kousek, který by přesně odpovídat našim představám?

 

Zde existuje možnost personalizovaného oblečení. Příkladem může být mikina či tričko s vlastním potiskem Moje triko. Jednoduše zašlete výrobci fotografii či obrázek, který byste na něm chtěli mít, a on vám vámi objednané zboží pošle. Tak budete mít ve svém šatníku skutečně unikátní kousek.

 

ksiltovka1

 

Otázkou však je, zda byste jej měli skutečně venku nosit. Je totiž třeba uvážit, zda tím o sobě nesdělujete příliš mnoho, a také zda je do dané společnosti onen obrázek vhodný. Například doma to obvykle nebývá problém, avšak pokud máte obchodní jednání, pak je potřeba na partnera udělat určitý dojem. A to obvykle znamená působit profesionálně.

 

Jistě, lze namítnout, že toto jsou dva extrémy. Ale co běžné situace, kdy jdeme například nakoupit do obchodu či vyvenčit naše čtyřnohé miláčky, tedy situace, kdy není vyžadován žádný dress code, avšak stále bychom nechtěli, aby si na nás lidé ukazovali.

 

mikina2

 

V tomto případě hodně záleží na motivu, který jste si vybrali. Pokud je tam nějaký abstraktní obraz či reprodukce nějakého klasického díla, pak obvykle nebývá problém. U mladých lidí lze pochopit i motivy z nejrůznějších filmů a seriálů. Avšak pokud tam máte skutečně něco osobního, například fotografie vašich dětí, pak to není zrovna nejlepší nápad.

 

Je tedy dobré se rozmyslet, zda takto personalizované kousky skutečně stojí za to. A pokud po nich toužíme, pak vybrat takový obrázek, se kterým můžeme bez obav vyjít ven. Pak nám totiž bude dělat radost a nezůstane celou dobu zavřený ve skříni, kde na něj bude usedat prach. Zkrátka postupujte jako při výběru jakéhokoliv jiného kusu oděvu a nenechte se ovlivnit emocemi, které ve vás daný obrázek může vyvolávat. Jen tak budete skutečně spokojeni.