Nespočet možností

Nespočet možností

Občas se stane, že potřebný produkt pro vás momentálně finančně nedostupný. V této moderní době máte nespočet možností pro financování předmětu z cizích zdrojů.
Je doba, ve které si mnoho lidí pořizuje věci na leasing (pronájem, může být buď provozní- doba délky životnosti předmětu, o který se jedná, je delší než doba pronájmu, nebo finanční- doba pronájmu je se rovná době životnosti), bere si bezúčelové půjčky, spotřebitelské úvěry (určen na nákup materiálu apod.), hypotéky (účelová půjčka na dobu delší než pět let), americké hypotéky (půjčka, při kterém se ručí nemovitostí.
balíčky dolarovek.jpg
Úrokové sazby jsou nižší než u běžné půjčky, ale vyšší než u hypotéky.). Říkáte si, že vám nebyla poskytnuta žádná z těchto půjček od bank, protože vaše výše příjmu nebyla dostatečná, a proto tento článek není pro vás? Opak je pravdou. V tomto článku vás seznámím s dalšími možnostmi, které jsou jednodušší, než se může na první pohled zdát.
Pro začátek vám mohu doporučit přečtení zajímavého článku o možnostech půjček, ve kterém se dozvíte mnoho informací.
Pro případ toho, že vám nebyla poskytnuta půjčka od bankovní společnosti existují například půjčky od nebankovních společností. V případě, že se rozhodnete pro tuto půjčku, nemusíte předkládat dokumenty o výši vašeho stálého příjmu ze závislé činnosti (tedy pracovního poměru mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem). Občas bývají nevýhodou vysoké úrokové sazby, ale věřím, že když věnujete čas hledání, bude vám poskytnuta půjčka přesně podle vašich představ.
dohoda mužů.jpg
Jednou z báječných možností je také půjčka od rodiny či známých. Tato možnost je výhodnější v tom, že se ve většině případů neplatí téměř žádné úroky. Nevýhodou je ten fakt, že většině z nás by asi nebylo úplně příjemné vyprávět naši rodině či známým o finančních problémech, které nastaly a následně sepisovat splátkový kalendář.