Co vám nesmí chybět na letní procházce

Co vám nesmí chybět na letní procházce

Na procházku se někdy rád vydá každý z nás. Jenže ty letní procházky v sobě mají ještě další zvláštní kouzlo, díky kterým jsou mezi mnohými ještě o něco oblíbenější. Na letních procházkách si totiž člověk konečně může pořádně užít teplých slunečních paprsků, prohřátých ulic nebo jemného letního vánku, který ve večerních hodinách umí alespoň trochu ochladit. Je nepopiratelnou pravdou, že letní procházky prostě mají své jedinečné kouzlo. Pokud však nechcete, aby toto jejich kouzlo bylo narušeno, neměli byste s sebou, zvláště při těch delších, zapomínat na několik věcí, které se vám určitě budou hodit a na procházce se neztratí.

Batoh na cestě

Vše je samozřejmě individuální a jinou výbavu s sebou bude brát maminka s kočárkem a jinou student, jehož rozhodnutí vyrazit na krátkou procházku bylo čistě spontánní. V takových případech je časté, že s sebou nemusíte vzít vlastně třeba vůbec nic. I přesto se zvláště na delší procházky hodí mít s sebou alespoň nějakou výbavu, díky které třeba budou o něco lepší. Zapomenout byste neměli na vhodné oblečení – pokud budete kupovat nové, zkuste využít slevu About you 30, protože teplo letních měsíců není dobré podceňovat. Skvělým doplňkem jsou také sluneční brýle a pokrývka hlavy, bez které se jinak můžete doma dočkat úpalu či úžehu, což nejspíš nebylo vaším záměrem.

Červený luční mák

Pro doplnění tekutin a energie se bude hodit dostatek pití a malá svačinka, třeba v podobě čerstvého ovoce, neboť to v letních měsících skutečně umí pořádně osvěžit. Pokud se vydáváte pod paprsky slunce, nezapomeňte mimo pokrývky hlavy ani na opalovací krém, díky kterému se vyhnete spálené a zarudlé kůži. A jestli vaše kroky naopak budou mířit do stínu lesa, není nic lepšího než s sebou přibalit repelent proti klíšťatům a komárům. Vhodné přípravky seženete v drogerii a lékárně, kde díky distribuci léčiv snad chybět nebudou. Tak vzhůru na cestu a ať se procházka vydaří!