Nebankovní hypotéka

Nebankovní hypotéka

Máme zde hned několik skvělých nabídek, které se budou maximálně líbit všem těm z vás, kteří mají problémy finančního charakteru, chtějí si pořídit něco do domácnosti, ale nemají peníze v hotovosti. Většina lidí si bere úvěry v případě, když potřebují koupit třeba nějaký spotřebič, jako je lednice, pračka, trouba a podobně. Tohle všechno spadá pod spotřebitelské úvěry. Pak se ještě rozděluje hypotéka jako účelová a bezúčelná a podle toho je i úrok. U bezúčelné půjčky je jasné, že bude úrok o něco vyšší, protože zde nebudeme vědět důvod, k čemu peníze potřebujete a riziko je pro nás tabulkově vyšší, ale je jasné, že to dokážeme s vámi vyřešit.

zisk

Udělejte tento krok a nechte si od nás půjčit peníze, které vám klidně půjčíme, pokud splníte podmínky. Tyhle podmínky ale nejsou ani tak přísné, jako jsou právě v bance. Tahle nebankovní americká hypotéka je rozhodně jednoduchá na to, abyste si splnili sen o společném bydlení. Nebankovní hypotéky rozhodně mají svůj velký potenciál, jak jsme již zmiňovali, hodí se hlavně pro ty podnikatelé, kteří se bohužel dopustili menšího přestupku a vytvořil se jim tím pádem, záznam v nepříjemných registrech.

Služby

Nabízíme vám zpětný leasing, peníze do jednoho dne či v den podpisu naší smlouvy. Jsme velmi spolehlivá, a hlavně česká společnost, co poskytuje podnikatelské úvěry a operujeme pouze s českým kapitálem. Splatnost může být klidně až na 30 let, takže se nebojte, že byste to museli splatit hned. Poplatky u nás neexistují. Nemáme rádi poplatky předem, když jste nic nezískali a už musíte platit. Úrokovou sazbu nabízíme již od 3,0 procent.

riziko

Záznam v registrech může být velmi velkou nepříjemnosti, protože banky tohle netolerují. My tohle můžeme tolerovat, protože jsme nebankovní sektor. Navíc vám můžeme nabídnout i splátkový kalendář, který až se splatností 30 let, co jsou ještě nižší úroky než například v normální bance. Musíte ale vlastnit nemovitost, kterou budete ručit. To je vlastně podmínka celé americké hypotéky a přes to nejede vlak. Nemůžeme dát peníze jen tak někomu, aniž bychom věděli, že je vrátí.