Jak si poradit i bez Viagry

Jak si poradit i bez Viagry


Objevil se u vás problém s erekcí a obáváte se, že to citlivě zasáhne váš milenecký vztah, což může vést až k rozchodu? Pak se vzmužte a vyjděte s pravdou ven, protože jen pravda osvobozuje, a přináší řešení.

partneři v přírodě

Svěřte se své dívce

Kdo se pokusí cokoli maskovat a skrývat, hledat výmluvy a vykrucovat se, proč se mi zrovna dnes nechce milovat, budí jen podezření z něčeho nekalého a tím spíše dojde k roztržce a k rozchodu. Ideální je svěřit se partnerce ihned a popsat jí situaci přesně tak, jak to je. Je-li mezi partnery nastolena důvěra a upřímnost, kvalitní osobnost vám nikdy neodepře podat pomocnou ruku. A pokud odepře, není to kvalitní osobnost, a vyplatí se zvážit, zda s takovou ženou ve vztahu vůbec ještě zůstat.

partnerská dvojice

Pevný milenecký a partnerský vztah nerozbourá ani problém s erekcí, ani nechuť na sex. Naopak je to podnítí k rozhodnému jednání a hledání vhodné cesty, jak z toho ven. Možná vás napadá, že se oba pokusí vyhledat Viagru cenu bez receptu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/, a nakupovat ji na černém trhu, ale ne vždy to tak je. Rozumní lidé se brzy dovtípí, že je to jen berlička, která neřeší zásadní příčinu problému, a tou je obvykle stres a nevhodně poskládaný osobní jídelníček.

Co se týče stravy, je více než snadné zajít do prodejny se zdravou výživou a tam se poradit, jak dál postupovat. Dnes je v těchto prodejnách obrovský sortiment výrobků a jistě tu naleznete to, co hledáte. A ohledně stresu také existuje řešení, abyste mohli stresové vlivy lépe eliminovat, užívejte adaptogenní bylinky, například známý Ženšen nebo Macu peruánskou. Adaptogeny upravují hormonální rovnováhu, posilují tvorbu testosteronu a nastolují optimální stav organismu, jaký by měl být mimo stresové období. Jejich užívání je naprosto bezpečné a při dodržení doporučeného dávkování není třeba konzultace s lékařem, i když se s ním samozřejmě poradit můžete.