Kde najít nejlepší krmivo?

Kde najít nejlepší krmivo?

Na trhu je v dnešní době opravdu široká škála různých krmiv, a je poměrně složité si vybrat to nejlepší? Samozřejmě jste zkoušeli několik variant, ovšem nemáte pocit, že pejskovi některé úplně sedly? U krmiv dost záleží na složení, a pokud je v nich hodně chemie nebo málo kvalitních surovin, pak nemusí pejskovi dělat dobře na žaludek. Postarejte se dobře o zažívání svého mazlíčka a zaregistrujte ho do pettime.

psí žrádlo

O co se jedná? Nemusíte mít obavy, jedná se o velmi jednoduchou registraci, díky které budete mít pro pejska vždy dostatek jídla a především včas. Jedná se o skvělé kanadské granule, které jsou vyráběny pouze z těch nejlepších surovin a bez zbytečné chemie, která může zvířeti jen uškodit.

To nejlepší pro žaludek vašeho mazlíčka

Stačí, když nám vyplníte údaje o svém pejskovi, abychom mohli vypočítat jeho krmení opravdu na míru. Každý pes potřebuje něco trochu jiného, ať už podle stavby těla, váhy nebo podle aktivit, které s ním děláte. Po aktivaci předplatného se pak budeme každý měsíc starat o to, aby měl váš mazlíček plnou misku a vy nemuseli jezdit do zverimexu na nákupy.

roztomilá zvířat

Mějte všechno pod kontrolou a dbejte na to, abyste správně vyživovali pejska v daných fázích života. Přeci jen štěně potřebuje úplně jinou výživu než později dospělý pes. Každý je v jiné kondici, věnuje se jiným aktivitám, a to vše je zapotřebí zohlednit. Denní dávku vypočítáme za vás, abyste nebyli zatíženi zvažováním všech parametrů – stačí vyplnit již zmíněný dotazník. Samozřejmostí je i to, že velikost granulí je přizpůsobena nejen plemenu psa, ale také jeho životní fázi – granulky s pejskem porostou.
Vyzkoušejte kanadskou kvalitu, která byla vyvinuta za pomoci kanadských veterinárních lékařů. Zaručujeme se za kvalitu, kterou nabízíme a věříme, že budete spokojeni vy i váš mazlíček.