Jak se připravit na prožitek v erotickém salónu

Jak se připravit na prožitek v erotickém salónu

Věnujte pozornost vhodné stravě – nacpat se před vstupem do salónu erotických masáží vepřovou se zelím a zapít to dvěma vychlazenými dvanáctkami, tak to určitě nedopadne dobře. Dejte raději přednost lehce stravitelným pokrmům s dostatkem čerstvé zeleniny, která vás nabije svými enzymy. A žádný alkohol!

krásná dívka

Nepoužívejte drahé parfémy a kosmetické přípravky – před intimní procedurou absolvujete očistnou koupel ve vířivé vaně, tak nemá význam se šlechtit a upravovat tak, jako kdybyste měli být přichystáni na výstup před filmovou kamerou. Základem erotických masáží je mít tělo čisté, připravené na rozkoš, a to stačí. Masérka bude mít k dispozici vhodné přípravky, s nimiž se na slastné prožitky lépe připravíte.

dívka na posteli

Dívku si zvolíte vy na základě dostupných informací – před vstupem do masérského salónu už budete mít jasno, která dívka vám požadovaný úkon bude provádět. Do té doby je čistě na vás, které z nich dáte přednost, a o jakou techniku máte zájem. K dispozici máte fotografie dívek ve spodním prádle a také jimi dostupné techniky. A chcete-li poradit, věnujte pozornost procedurám, které dotyčná dívka považuje za své oblíbené, potěšíte tím nejen sebe, ale i ji, což může mezi vámi vyvolat ještě větší vzrušení.

Komunikujte – možná znáte přísloví „líná ústa – holé neštěstí“. Máte-li velmi bujnou erotickou fantazii, nebude vám to moc platné, pokud se o tom masérka nedozví. Odhoďte zábrany a stud, dívky jsou profesionálky, informace vámi svěřené si nechávají jen pro sebe a máte jistotu, že si tu můžete skutečně přát to, co v běžném životě v mnoha případech není možné. Vzrušuje vás lehké BDSM? Proč ne? Rádi byste zkusili masáž prostaty a stydíte se to říci své partnerce? Masérka se vám bude věnovat bez ostychu a s plným nasazením. Milujete pohled na bosá chodidla, jak si hrají s vaším penisem? Požádejte dívku o footjob, možná to bude váš dosud nejkrásnější erotický zážitek.