Získejte peníze pro vaše obchody

Získejte peníze pro vaše obchody

Nejen občan si může vzít hypotéku. Hypoteční úvěr si může sjednat každý, kdo vlastní nějakou nemovitost. Nemovitost se použije jako zástava za úvěr a půjčka je poté poskytnuta za velmi nízkou úrokovou sazbu. Jaký je však problém, když si sjednáte úvěr u běžné bankovní instituce? U hypotečního úvěru budete muset doložit účelovost! Tedy skutečnost, že jste získané peníze použili na financování potřeb souvisejících s bydlením. Vy však potřebujete získat hotovost pro novou investici, která vám přinese zajímavé výdělky v budoucnu.

upravené nehty

Pomůže vám americká hypotéka
Americká hypotéka je velmi oblíbený produkt. V jejím případě nemusíte bance dokládat, na co byly peníze použity. A nemusíte to dokládat ani v případě, že si sjednáte hypotéku bez příjmu u nebankovního poskytovatele. Tento typ úvěru se chová podobně, jako kontokorent u vašeho bankovního účtu. Výše úroku je vám počítána jen z částky, kterou máte aktuálně vyčerpánu a můžete kdykoliv splatit více. Stejně tak není problémem, když zašlete mimořádnou splátku ve výši zůstatku úvěru. Za předčasné splacení se penále neúčtují. Další velkou výhodou je nejen nízká úroková sazba, ale především její fixace po celou dobu splácení. Není třeba se tak obávat, že by se vám v budoucnu mohly podmínky poskytnutého úvěru změnit.

výše investic

Snadné vyplnění žádosti
Naši speciálně vyškolení poradci vás provedou celým procesem vyřízení vaší žádosti. A bude se jednat o velmi rychlé jednání, kdy vše vyřídíte snadno z pohodlí vašeho domova. Nebudou třeba žádné složité formuláře a schválení vaší žádosti bude trvat jen pár hodin. Dokonce je možné si sjednat expresní vyřízení. V takovém případě je možné odeslat požadovanou hotovost na váš bankovní účet už za jeden den!

Vaše podnikání už se nemusí potýkat s nedostatkem finančních prostředků. Žádná další obchodní příležitost už vám neuteče!