Skvělý přípravek na podporu zdraví

Skvělý přípravek na podporu zdraví

Dnešní trh je naprosto přeplněn nejrůznějšími doplňky stravy, pilulkami, tabletkami, koktejly, bylinnými nápoji a všemožnými dalšími přípravky, které se cpou lidem dennodenně. Ovšem tajemství určitě není to, že všechny nejsou zas tak zázračné, jak se tvrdí. Poznáte to jednoduše.

  1. Přemrštěná cena

Pakliže má výrobek opravdu přemrštěnou cenu, kdy si za 100 gramů účtuje společnost několik stovek ba i tisíc, tak se jedná o předraženou namletou trávu z fotbalového hřiště (v tom lepším případě). Ideálně, pokud taková společnost slibuje ještě hlouposti jako detox organismu a odstranění rakovinotvorných buněk a další. Nic takového, prosím vás, neexistuje. Existují buď fungující a zdravé doplňky stravy anebo naprosté nesmysly, které ani dobře nechutnají.

  1. Sliby – chyby

Vždycky se dívejte, jak společnost vystupuje a jak jedná. Pakliže společnost neslibuje žádné zázraky, ale naopak zmiňuje pozitivní vliv na zdraví, doplnění nutných živin a potravin a hlavně zmiňuje, jakéže živiny a látky jsou v daném přípravku obsaženy, tak jste na dobré cestě. Žádná jedna pilulka ze záhadné asijské rostliny vás nevyléčí, nezmírní množství tuku ani nezachrání před smrtí – to může jenom komplexní životospráva https://www.ulekare.cz/poradna-lekare/zivotosprava-261388 bohatá na zdraví prospěšné látky a vyvážený mírný jídelníček bez přejídání. A to se těžko polyká, taková pravda.

  1. Dívejte se na renomé a zjistěte si něco o látkách v přípravku

Častokrát podvodný doplněk stravy poznáte podle obsahu. Jsou tam mnohdy naprosto pro tělo zbytečné či nepotřebné látky, které nic nedělají, akorát stojí hodně. Správný přípravek bude založen na nějaké rostlině či houbě, která je zdraví prospěšná a jejíž účinky si můžete najít na internetu.

větvička moringy na bílém podkladu

Podívejte se například na doplněk stravy moringa oleifera, která splňuje všechny výše zmíněné body s dobrým skóre a zároveň nestojí tak moc. Jedná se o dlouho užívanou rostlinu, která převažuje zejména v indickém léčitelství a bylinných směsích. Takže využijte tisíci lety ověřenou bylinu a zlepšete zdraví sobě i svým blízkým!

doplňky stravy ve formě oranžových pilulek