Exotika? Zvolte Kapverdské ostrovy

Exotika? Zvolte Kapverdské ostrovy

Chcete si během vaší dovolené užít příjemnou relaxaci v malebném ráji, lenošit, potápět se nebo šnorchlovat v průzračném moři a nechcete letět dlouhé hodiny letadlem? Pak si zaleťte na Kapverdské ruky, které máte vzdušnou čarou, co by kamenem do hodil. Navštivte tuto dokonalou oázu klidu a relaxace, kde se vám naskytne spousta možností ke strávení příjemné dovolené. Díky příznivým klimatickým podmínkám tu můžete dovolenkovat po celý rok, jak v letních měsících, tak i během podzimu nebo zimy.

vesnice sale

A jaké na vás v této destinaci čekají pláže? Jsou dlouhé s jemným pískem a moře je tu průzračné, že krásně uvidíte až na samé dno. Pláže tu také bývají poloprázdné, takže si tu příjemně odpočinete a zrelaxujete. Tomuto úchvatnému ráji s nádhernou přírodou jen těžko odoláte. Kapverdy jsou ideálním místem nejen pro odpočinek a relaxaci, ale také pro poznání nádherné přírody, potápění, šnorchlování nebo provozování dalších vodních sportů. A jaký konkrétní ostrov zvolit? Vybrat si můžete třeba oblíbený Boa Vista, kde se vám naskytnou úchvatné a dech beroucí pohledy a také se tu nachází nejhezčí pláž na celých Kapverdech, která se zároveň také pyšní titulem jedné z nejkrásnějších pláží světa. Pláže jsou tu s bílým pískem a moře průzračné. Dalším ostrovem Kapverdů je ostrov Sal, který vám také nabídne nádherné pláže a je často vyhledávaným místem surfařů. Navštívit můžete místní solné jezírko, přírodní jezírka v lávových vyvřelinách nebo vulkanický kráter. V letovisku Santa Maria budete uchváceni nádhernou pláží.
cape verde ostrov

A kde na Kapverdských ostrovech složit hlavu? Ubytování na Kapverdách vám poskytnou nejen hotely, ale také nejrůznější vily a bungalovy.

Navštivte malebný ráj a oázu klidu v jednom – jedinečné Kapverdské ostrovy,a splňte si váš sen o exotické dovolené, která bude předčit vaše očekávání.