Dejte sbohem chloupkům na obličeji jednou pro vždy!

Dejte sbohem chloupkům na obličeji jednou pro vždy!

V módních časopisech často vídáme dokonalé éterické bytosti, které snad už ani nejsou skutečnými ženami. Mají dokonalou postavu, zářivou pleť a hlavně pokožku bez jediného chloupku. Tato mystifikace nedá spoustě žen po celém světě spát, ale přitom jsou to obyčejné ženy, které trpí problémy obyčejných žen, stejně jako my ostatní. Nedokonalá pleť, větší nos nebo malé poprsí…na každý problém existuje retuš, která vytvoří z přirozeně krásné dívky dokonalou bytost bez jediné chybičky.
jednorázová žiletka

Najde se mnoho žen, které trápí problémy s chloupky právě v okolí nosu a brady, zkrátka místa, která jsou pro ženu nepřípustná. Nevhodného ochlupení se ale s dnešní moderní medicínou můžete velmi snadno zbavit, a dokonce i trvale.

Rozdíl mezi depilací a epilací

Odstraňování chloupků provádíme dvojím způsobem, kdy se jedná buď o epilaci, nebo depilaci. Což jsou dva odlišné způsoby odstraňování chloupků, které se mohou často plést.

Při epilaci se odstraňuje pouze viditelná část chloupku, jedná se tedy o proceduru, kdy pomocí žiletky nebo třeba depilačního krému odstraňujeme nežádoucí chloupky.
Epilace je pak efektivnější metodou odstraňování chloupků, kdy se chloupek odstraňuje včetně kořínku, a to buď na trvalo, nebo na velmi dlouhou dobu. Záleží na typu chloupků a na způsobu, který k jejich odstranění použijeme.
obličej dívky
S laserem za dokonale hladkou pokožkou
Laser zaútočí přímo na vlasový váček laserovým paprskem o přesně dané frekvenci, díky kterému dojde k postupnému rozpadu váčku a samovolnému vypadnutí chloupku. Jedná se o šetrnou metodu, která je ideální variantou pro citlivější části obličeje. Jelikož chloupky rostou v intervalech, doporučuje se hned několik návštěv v rozmezí 4 až 6 týdnů.

Moderní IPL technologie i v pohodlí domova
Na podobném principu funguje i IPL technologie, která pomocí záblesků do spodní vrstvy pokožky najde vlasový folikul, který má tmavší barvu než okolní pokožka a pomocí tepla docílí k jeho odumření.