Starejte se o své auto

Starejte se o své auto

Vzhled i stav

Jestliže si pořídíte nějaký vůz, tak musíte počítat s tím, že aby získalo hezké a plně pojízdné, tak mu budete muset věnovat jistou péči, protože bez toho se neobejde. Jako první začneme technickým stavem, protože jste nikdo nechce vylítané auto, které nedrží stopu a vypadá tak, že se za chvíli rozpadne. Nejprve bychom se měli zaměřit na to, jestli nejsou součástky, které by chtěli vyměnit a provádět pravidelný servis. Když vozu dáme vše, co potřebuje, tak se vyhneme zbytečné poruchovosti a problémům.

tónovaná okna

Když koupíme vůz a víme, že tyto modely trpí například na korozi, tak mu můžeme nechat udělat antikorozní nástřik, abychom typickému problému zabránili. Při koupi ojetiny dávejte zvláště pozor, protože dost investic její servis by nás mohl vyjít opravdu hodně draho. U vzhledu je výhodné požívat ověřenou kosmetiku a věnovat se pravidelnému umývání, čištění a nanášení ochranných prostředků.

Fólie na okna

Dříve mývali auta okna v drtivé většině případů čirá, ale dnes už tomu tak není. Při pohledu na auta, která nyní jezdí venku zjistíme, že spousta z nich má okna ztmavená či jinak tónovaná. Není se čemu divit. Hlavní výhodou je ta, že filtrují drtivou většinu UV záření, takže nám zbytečně nevybledne interiér, a ještě k tomu nám sluníčko nevyhřívá interiér, takže když necháme vůz zaparkovaný někde venku v létě, tak uvnitř nebude nesnesitelné horko.

zatmavovací fólie

Do zadní části vozu si můžeme dovolit dát fólie s nízkou propustností což nám zajistí soukromí, protože dovnitř nejde vidět. Fólie musí být schválené do provozu, a ještě k tomu jsou tu určitá pravidla, která se musí dodržet. Aby vše bylo dodržení a fólie byly nalepeny opravdu hezky, tak se nám o jejich aplikaci postará speciální firma. Pro ně je lepení protislunečních fólií standartní práce, kterou bravurně zvládají a za výhodnou cenu. Tyto fólie dosahují velmi dobré životnosti.