Betonové bezpečí

Betonové bezpečí

Ploty jako takové mají větší množství významů a účelů. Jako první oddělují váš pozemek od zbytku světa, a vymezují tak hranici,kterou by nikdo neměl bez vašeho svolení překročit. Šikovně provedený http://www.tehotenskacukrovka.cz/chybne-provedeny-ogtt-na-co-si-dat-pozor plot však svede víc. Ochrání váš pozemek před nežádoucími narušiteli z říše zvířat, skryje vás před zraky zvědavců, a poskytne vám dostatek soukromí i na vaší zahradě. Pokud hledáte ideální variantu v poměru cena, výkon, kvalita, rozhodně vede skládaný betonový plot.

betonový plot

Jaké jsou výhody betonových plotů?

Betonové ploty mají mimo jiné dlouhou životnost, tudíž nemusíte mít strach, že se vaše investice za pár let rozpadne. Na rozdíl od plotů pletivových, či kovaných, rovněž chrání vaše soukromí.

Design

Betonové ploty se hodí ke každému domu, jelikož si lze zvolit z mnoha druhů výplní. Pokud dáváte přednost dřevu, jistě oceníte stylové dřevěné desky. Výplně však lze volit i plechové, či opět betonové,, a to s kamenným, cihlovým, či naprosto klasickým designem. Záleží jen a jen na vás, co upoutá vaši pozornost.

Výška plotu

Výška plotu rovněž záleží jen a jen na vás. Obvykle si můžete zvolit rozměry od půl metru, do tří metrů, v závislosti na využití a vašich preferencích.

pletivový plot

Stavba plotu

Stavba plotu není nijak složitá. Po vyhotovené základů a umístění betonových sloupků, se jednoduše nasunou desky z materiálu, který jste si zvolili. Tuto práci si pak zručnější zvládnou udělat sami, nebo si ji objednají u firmy, která se stará o výrobu plotu. Stavba dlouho netrvá, tudíž nemusíte mít strach, že by se vám týden po zahradě motali řemeslníci a připravovali vás o váš klid.

Údržba

Jednou z největších výhod betonového plotu je, že je bezúdržbový. Beton samozřejmě stárne, a tyto změny se na něm projevují, ale tomu lze zabránit povrchovým nátěrem.

Kde plot objednat?

Pokud chcete sázku na jistotu, nejlepší volbou bude firma zabývající se tímto typem plotů už delší dobu, jako je například firma MPC ploty a brány.